Top

Team

Vi på Egenlokal.se

Gustav Kock

Grundare
gustav@egenlokal.se
0739 72 18 31

Henrik Eriksson

Grundare
henrik@egenlokal.se
0706 17 23 00

Axel Smedberg

Byggprojektledare
axel@egenlokal.se
0706 76 77 85

Jonathan Durkin

Transaktionsansvarig
jonathan@egenlokal.se
+46 70 150 75 84

Jimmy Sandqvist

Projektadministratör
jimmy@egenlokal.se
0735082099

Victor Österberg

Analytiker
victor@egenlokal.se
0705639966

Tim Larsson

Projektansvarig
tim@egenlokal.se
070-456 97 56

Mushreq Al-Shomary

Byggprojektledare
mushreq@egenlokal.se
073-599 25 41

Ida Persdotter

Projektansvarig
ida@egenlokal.se
073-432 55 89

Matilda Herrlin

Ekonomi
egenlokal@nbyl.se

Martin Boström

CFO
martin@egenlokal.se
073-073 78 99

Adam Åström

Transaktion
adam@egenlokal.se
073-094 88 17

Våra kontor

Stockholm

Norrbackagatan 17
113 34 Stockholm

Nyköping

Forsgränd 2
611 34 Nyköping

Vår vision

Egenlokal.se bygger och säljer lokaler till privatpersoner och småföretagare i Sveriges tillväxtområden.

Hållbar utveckling

Fastighets- och byggbranschen står för 21% av Sveriges energianvändning. Trots att vi är en liten aktör så vill vi ändå dra vårt strå till stacken för att sänka den siffran.

Vi antar därmed utmaningen att bygga billigt, miljövänligt, och trots det med en hög standard.

Det är en tuff utmaning men vi är övertygade om att våra kunder bryr sig lika mycket som oss om hållbarhet och samhällets utveckling.

1+1=3

Vi är entreprenörer som brinner för nyskapande och småföretagande. Med Egen Lokal placerar du dig i ett stimulerande klimat tillsammans med andra drivna personer och företag.

Du kommer sannolikt dela många intressen och kunna dra nytta av dina grannar. Förutom logistiska och ekonomiska fördelar så kommer du utöka ditt affärsnätverk inom flera branscher.