Genom att klicka på "acceptera" samtycker du till lagring av cookies på din enhet för att förbättra navigeringen på webbplatsen, analysera webbplatsens användning och bistå i våra marknadsföringsinsatser. Integritetspolicy
Top

Team

Ledning

Gustav Kock

Grundare & VD
gustav@egenlokal.se
0739 72 18 31

Henrik Eriksson

Grundare & Affärsstrateg
henrik@egenlokal.se
0706 17 23 00

Tor Fjaestad

Vice VD & COO
tor.fjaestad@torngrund.se
072 247 54 94

Transaktion

Jonathan Durkin

Transaktionsansvarig
jonathan@egenlokal.se
0701 50 75 84

Ekonomi

Tony Petas

CFO
tony.petas@torngrund.se
073 432 55 89

Matilda Herrlin

Ekonomi
egenlokal@nbyl.se

Projektansvarig

Kajsa Lindmark

Projektansvarig
kajsa@egenlokal.se
0722 25 68 60

Tillval & Eftermarknad

Jimmy Sandqvist

Eftermarknad
jimmy@egenlokal.se
0735 08 20 99

Tim Larsson

Försäljningsansvarig
tim@egenlokal.se
0704 56 97 56

Marknad

Johan Stenberg

Grafisk Designer
johan@egenlokal.se
070 71 71 081

Niklas Sjöberg

Marknadskoordinator
niklas.sjoberg@torngrund.se
070 600 89 89

Våra kontor

Stockholm

Åsögatan 115
116 24 Stockholm

Nyköping

Forsgränd 2
611 34 Nyköping

Vår vision

Egenlokal.se bygger och säljer lokaler till privatpersoner och småföretagare i Sveriges tillväxtområden.

Hållbar utveckling

Fastighets- och byggbranschen står för 21% av Sveriges energianvändning. Trots att vi är en liten aktör så vill vi ändå dra vårt strå till stacken för att sänka den siffran.

Vi antar därmed utmaningen att bygga billigt, miljövänligt, och trots det med en hög standard.

Det är en tuff utmaning men vi är övertygade om att våra kunder bryr sig lika mycket som oss om hållbarhet och samhällets utveckling.

1+1=3

Vi är entreprenörer som brinner för nyskapande och småföretagande. Med Egen Lokal placerar du dig i ett stimulerande klimat tillsammans med andra drivna personer och företag.

Du kommer sannolikt dela många intressen och kunna dra nytta av dina grannar. Förutom logistiska och ekonomiska fördelar så kommer du utöka ditt affärsnätverk inom flera branscher.